• ankara tuvalet tikanikligi acma

  Tuvalet Borusu Açma ve Gider Borusu Açma

  Tuvalet Borusu Açma Tuvaletler toplu kullanılan ve birçok iş yerlerinde evlerde önemli alanlardır ve ortak kullanım araçları arasında yer almaktadır. Karşımıza çıkan tuvalet tıkanıklıkları ise bu tür alanların kullanılamaz hale gelmesi ile beraber sıkıntılı bir görünüm olarak da karşımıza çıkabilmektedir. Tuvaletler ise günümüzde iş yerlerinde, evlerde ve yapılarda boru, yani pimaş hattı adı verilen kanallara sahip olan ve kullanılan atık suyun ise bu kanallar aracılığı ile de giderilmesini sağlar. Kullanım alanlarına gelen temiz su tesisatları ile kullanılan suların tahliye olduğu su tesisatları ise ayrı bölgelerden ve ayrı kanallar ile yapılan hususlar olarak da bilinmektedir.

  image

  Tuvalet Borusu Açma tıkanıklığında ise günümüzde bazı tesisat firmaları özel cihazlar ile beraber farklı sistemler ve görüntülü olarak da hizmet veren yöntemler ile sağlanır. Bu yüzden ise dış görünüme zarar vermeyen yani kırma dökme gibi işlemler olmadığı için tuvalet borusu açma fiyatı da oldukça makul fiyatlardır. Daireler ya da konutlarda döşenen pimaş denilen akın ve sert plastik borular ile çukurlara ve gider yollarına gönderilmektedir.

  image

  Tuvalet borularında meydana gelen tıkanıklık ise bu tür kullanım alanlarının da kullanılamaz hale gelmesine büyük etkendir. Bu tür sıkıntılarda ise kırma dökme yerine diğer bir yöntem arıyorsanız ellerinde elektronik cihazlarla titiz bir çalışmaları olan birçok firmayı da tercih edebilirsiniz. Kaliteli firmalar görüntülü kanal izleme sistemler ile bu tür borulara içeriden müdahale ederek açabilmekte ve dış görünüme yani fayanslara zarar verilmeden kırma dökme işlemleri olmadan birçok tıkanmış kanalları ya da boruları da hiç sıkıntısız açabiliyor

  Tuvalet Borusu Açma işleminizi en temiz şekilde hiçbir yere zarar vermeden kamera görüntüsü dahil bir şekilde hallediyoruz.

  Cihazla Tuvalet Borusu açma işlemi teknolojik makineler yardımıyla zahmetsiz bir şekilde yapılmaktadır. Kameralı cihazlar kanalın sorunlu olan bölgesini tespit etmek için kullanılmaktadır. Son teknoloji işlem sayılan cihazla kanal açma sayesinde tıkalı kanallar kolay şekilde açılıp bakımı yapılmaktadır. Bu işlemler bundan önceki zamanlarda son derece zahmetli bir işken günümüzde kolaylıkla çözülebilen bir problemdir.

  imagep

 • kalaba kanalizasyon acma

   

  image

  c- Yüksek basınçlı yıkama makineleri ile pimaşların içerisindeki yağlanma çözülür. Bu genelde yemek firmaları, oteller ve restoranlarda devamlı yaşanan problemler arasındadır. Bulaşıklar yıkanırken birçok yağ benzeri atıklar gider borularından ana kanal borularının içerisine tahliye edilir. Ana pimaş tesisatta sıkıntı olmayabilir fakat lokal borularda aşırı yağlanma meydana gelebilir.

  Tıkanmış pis su borularında çökme yapan yerin tespitini sağlıyoruz. Ters eğim verilen pimaşlarda sık sık tıkanmalar yaşanır. Ana pimaş boruya doğru bir şekilde eğim verildiğinde 20 senede geçse yağlanma hariç hiçbir şekilde tıkanma meydana gelmez. Tıkanıklıkların %50`si yanlış döşenen tesisat borularından kaynaklanmaktadır. Terazi kullanılarak döşenen giderde ortalama 10 yıl tıkanma olmaz. Çöken yer bulunduktan sonra gerekli onarım çalışmalarını sizlere sağlıyoruz. Borunuzun önünde bulunan yabancı cisimler zamanla suyla birlikte gelen tortunun birikmesine sebep olur. Atık su gider borunuz dan su gidişi artık tamamen durur. Pimaş borularda meydana gelen boru tıkanmaları kırmadan evinizi kirletmeden açıyoruz. Borularınızı tıkayan maddenin boruya zarar verilmeden çıkarmak için makine kullanıyoruz. Açılmayan tıkanıklık için ücret almıyoruz.

  image

   

 • Sincan klozet tıkanıklıgı açanlar

   

  Msmak su kaçagı tespiti

   
   

  ankara su kaçagı tespiti

  Çankaya çatı aktarma

  Balgat su kaçak tespiti

  Dikmen radyatör temizleme

  Demetevler su kaçak tespiti

  Çatı aktarma ve tamiratı.kanal açma ankara.tuvalet açma kanal açma

  Sincan logar açanlar.Etimesgut kanal açan firmalar.Demetevler kanalizasyon açanlar.ankarada kanal açma.Mamak kanalizasyon açma.Sincan kanal açanlar.Etlik logar açma.Eryamanda tıkanık

  açma.sokullu kanal  açma.sokullu kanalizasyon açma.Sokullu logar açma

  Su Tesisatçısı Tuvalet Açma Tuvalet açma servisi tuvalet tıkanıklığı açma klozet tıkanıklığı açma tuvalet tıkanıklığı açma lavabo tıkanıklığı açma süzgeç tıkanıklığı açma keçiorende klozet acan Ankarada tuvalet acan keciorende tuvalet acan keciorende tuvalet tikanikligini acan kecioren tuvalet acma keciorende tuvalet acan ustalar keciorende lavabo acan keciorende lavabo tikanikligini acan keciorende suzgec acan ankara kanalizasyon açma ankarada kanalizasyon temizleyen ankara kanal açma ankara tuvalet açma ankara lavabo açma ankara klozet açma ankara süzgeç açma ankara kanalizasyoncu ankara kanal tıkanıklığı açma ankara kanalizasyon tıkanıklığı açma ankara lavabo tıkanıklığı açma ankara suzgec tikanikligi acma ankarada kanal açan ankarada tuvalet açan ankarada lavabo açan ankarada klozet açan ankarada pimaş açan ankarada süzgeç açan ankarada kanal tıkanıklığı açan Keçiörende tuvalet açan ankarada kanalizasyon açan ankarada kanalizasyon tıkanıklığı açan

   
   

  etlik su kaçagı tespiti

  Ankaratesisat firmamız kanalizasyon borusu tıkandığında başvurabileceğiniz profesyonel hizmet anlayışı ile Ankara ve cevre bölgelere,su ve kanalizasyon sektöründe hizmet sunmaktadır.Su sızıntı,pimaş tıkanıklığı ,kanal görüntüleme,kanal açma,hat tespiti,bilinmiyen boru tespiti,bina rutubet sebepleri,su tesisat işleri,kaçak su bulma, binanızın alt yapısında meydana gelen çökmeleri veya problemleri görüntüleyerek müdahale ediyoruz.Aldığımız görüntüleri deneyimli ustalarımız size borularınız hakkında bilgi veriyoruz.Malatya tıkanıklık açma servisi.

  KANALİZASYON ARIZA SEBEPLERİ NELERDİR

  Ankarabelediyesi kanalizasyon arıza sebepleri,biliçzizce atılan bezler,ıslak mendil,atık yemek yağları,naylon karışımlı tuvalet kağıtları,işaat artıkları,boya veya alçı şerbeti,tuvalet temizliği sırasında düşen cisim veya temizlik eşyaları başlıca daire içlerinde tıkanma sebepleridir bunun yanında bina bodrumlarında meyilsiz ve askıya alınmamış pvc borularının tortu tutması

  ankara tıkalı logar açma.öveçler tıkalı kanal açanlarKaçıncı kat Olursa Olsun Evlerde

  Yurtlarda

  Okullarda

  Kışlalarda

  Resmi Dairelerde

  İş Yerleride

  Her türlü banyo, tuvalet, lavabo, kanallarda meydana gelen tıkanıkları yetişmiş ve işinde uzman elemanlarımız ve özel ekipmanlarımızla açıyoruz. Çankayada kanal açma, Çankaya da lavabo açma işlerinizi; kanal açma robotlarımızla kırmadan, sökmeden yapıyoruz. Ankara’nın bütün ilçelerinde ve (24) saat ulaşabileceğiniz irtibat numaralarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

   
   
   

   

resim galeri

ziyaretci galeri

iletisim

BugünBugün144
DünDün649
Bu HaftaBu Hafta4074
Bu AyBu Ay15760
ToplamToplam1668996

ankara tıkanıklık açma

www.yigitweb.com  www.ankaracihazlasukacagitespiti.com                                                                                 Yönetici Paneli paneli